مسافرت .... عروسی .... تولد

درود .

میدونم دیر اومدم .

این روزها حال و حوصله ندارم . مثل خیلی از شماها .

به زودی به روز میشم . چند روز دیگه میخوام برای رادینم جشن تولد دو سالگیش رو بگیرم . اگر چه که دیر شده .... ولی اگه براش جشن نگیرم توی دلم میمونه. خیلی هم دیر نیست . فقط دو ماه و نیم بعد از تولدش براش جشن میگیرم .... خودم که راضیم .

عکسهای تولدش رو میزارم . حدودا آخر هفته.

فردا هم پسر من داره میره مسافرت . دوشنبه هم میخواد اولین جشن عروسی زندگیش رو بره . عروسی دختر خاله باباش.

هفته گذشته هم رفته بودیم کرج خونه خاله مشروطه و حسابی شرمنده شدیم از ماشین بگیرن .... تا .... باز هم ماشین . رادین با ماشین خودش رو خفه کرد . بیرون که میرفتیم میخواست من بخرم براش . به روی خودم نمیاوردم . میرفت سراغ خاله ش و میگفت .: مشی ... مشی . این ماشین قرمز رو میخری برام؟؟. و خواهر من هم که خودش عاشق خرید .... اون هم برای بچه ها . اون هم برای رادین .

ساز و باز هم براش خرید . قطار .

حالا دیگه ست ساز و باز رادین هم تکمیل شد . خاله سهیلا هم یه ست ماشین مسابقه بیست و چهار تایی و دو تا ماشین فلزی تووووووووووووپ به انتخاب رادین براش خرید .

ممنون.

PoohBaby Mickey

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

سلام ..باز من عقب افتادم ..دوتا پستت رو با هم خوندم ..منتظر تولد هستیم ..حتما به همه مون خوش می گذره ..کادوهای پسرم هم مبارکش باشه [ماچ][قلب]

mojtaba ahmadabadi

سلام خیلی خیلی ببخشید که یه مدت طولانی نبودم آخه امتحان داشتم. اما الان به روزم و سعی می کنم زود به زود به روز شم. به رادین جون سلام برسونید. همیشه بهروز و به روز باشید. بدرود.

آبی

شیرین تر از عسل لب ساقی کربلاست

شایلی

همیشه به ددر و گردش و سفر و عروسی... چه عیبی داره به نظر من هر وقت بچه ها تولد بخوان باید واسشون گرفت حتی سالی چند بار

یک دوست

سقوط هواپیمای توپولوف در قزوین... 9 روز بعد سانحه هوایی هواپیمای ایلوشن در مشهد و یک روز بعد از آن انحراف یک هواپیمای ایرباس از باند فرودگاه در ارومیه... فکر نکنید فقط توپولوف خطرناکه تحریم خطرناکه... اگر به علت دیکتاتوری و خودخواهی آنها ما در تحریمیم مردم هم می توانند با تحریم ریشه آنها را فلج کنند... بعد از تحریم اس ام اس بیایید این بار پرواز با خطوط هوایی ایران را نیز تحریم کنیم... دوست خوبم اگر نگران این کامنت در وبلاگتون هستین بعد از خوندن پاکش کنین ولی اگر نگران وطن و مردمتان هم هستین قبل از پاک کردن یک کپی از روی آن بگیرین و برای دوستانتان با نام مستعار بفرستین... هر ایرانی یک رسانه...

ehsan

سلام. خوبین؟ یه مرتبه اومدم نتونستم کامنت بذارم.بذارین پای بدشانسی.