دوست من !!

این دیدگاه خصوصی بود اما خیلی دلم میخواد بدونم کی نوشته ؟

برای من آرامش بخش بود . شاید برای همین دنبال نویسنده ش  هستم .

شما اینو نوشتی؟؟؟؟؟؟

درکتان میکنم...
راستش همیشه می آمدم و با عشق می خواندمتان  اما خاموش، تا امروز... امروز که اینطور نوشتید...
با خود چه میکنید مادر دوست داشتنی...

راستش من هم مادرم... از هم اکنون حتی بی نطفه!...
با او حرف میزنم و مراقب جسم و روح و افکار خود هستم به خاطرش...
اما دلم گرفت امروز...
میدانم... میدانم مادر   میفهمم
اما  کمی  فقط کمی صبور باش و با اراده
فقط اراده کن...  آنوقت خودش، حتی با حضور آنچنان نحیف ولی فرشته گونه اش، رهاییتان خواهد داد از این افکار...

نفس عمیق بکش و اراده کن...

نمی دانم، باید حرف دلم را می زدم یا نه...
اما...
مادر عزیز... وجود یکتا و با ارزش...
فقط بخواه...   همین...

دوستتان دارم اول برای اینکه هستید...و دوم اینکه مادراید...

/ 14 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابراهیم

بوئی از پیر پونه های تار عنکبوت زده و غبار آلود بر نمی خیزد . عطش بر لب جویبار نقش بسته است . و سایه ی ساقه های عریان درختی خشک و تناور، بر سر پونه هاست . ماری ، کنار جویبار پوست می اندازد . صدای نی لبک بچه چوپانی که بر دامنه ی تپّه گوسفندانش را به چرا آورده است ، آمیخته با طنین زنگوله های گوسفندان به گوش می رسد . پیرکلاغی از فراز شاخه ی درخت ، پابرچین و تیز چشم ، مار ، را می پاید . و ملخی بر تنه ی درخت فرتوت، خشکیده است . بزی آن طرف تر نشخوار می کند . و بوی بیات یونجه از دهان بز به مشام می رسد!!! ساعتی بعد ، چثّه ی نحیف کلاغ با پاهائی کبود و به هم چسبیده ، رو به هوا ، زیر درخت افتاده است ، و مار ، بر فراز شاخه ی درخت در جستجوی طعمه ای دیگر !!!

درود زندگی حاصل عشق است و امید کسی از یآس به جایی نرسید خوبید مادر دوست داشتنی؟ امیدوارم همیشه سرزنده و سلامت باشید و سایه عشقتان تان بر خانواده... نیکتا:)

احسان

سلام. خوبین؟ فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو تبریک میگم.[گل]

مهتاب

[پلک][گل]

مجتبی

سلااااام من با نظر این دوست گم نام موافقم اینکه شما دارید یه زندگی رو پرورش میدین واقعا خیلی با ارزش هست. درسته که ممکنه خیلی سخت باشه اما باید به هدف اصلی و نتیجه نهایی فکر کنید که خدا یه خواهر دوست داشتنی به رادین داده [گل]

مجتبی

راستی؟!! به روزم[نیشخند][چشمک]

نوید

نه به روزی نه بهروز حتی اصغر هم ...

نوید

نه به روزی نه بهروز حتی اصغر هم ...

شرکت یگانه زنبور کاسپین

ژله رویال یا اکسیر جوانی بی نظیرترین ماده غذایی 100% طبیعی از فرآورده های زنبور عسل میباشد که مطابق مستندات علمی و گزارشات مصرف کنندگان آن در درمان و پیشگیری بیماری ها و نارساییهایی چون: ضعف عمومی بدن ،کم خونی ،اضافه وزن (اشتهای زیاد)،وزن کم (کم اشتهایی) ، پوکی استخوان ، کم کاری کبد، افسردگی ، ناتوانی های جنسی ، ناراحتی های معده ،آلزایمر ،پروستات ، ام اس، ریزش مو ، آرتروز ، دیابت ، آسم ،ناراحتی های قلبی -عروقی ... تاثیرقابل توجهی دارد.ژله رویال درتقویت حافظه، سیستم ایمنی بدن ،التیام زخم ها ، بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و تنظیم قاعدگی موثر است. مصرف ژله رویال برای افرادی که در حال رشد هستند، ورزشکاران ، خانم های باردارو افرادیکه مشغله کاری و فعالیت جسمی و جنسی نسبتا زیاد دارند توصیه میشود. شرکت یگانه زنبور کاسپین زیر نظر آقای حسین یگانه راد ژله رویال 100% طبیعی و منحصر به فرد خود را با قیمت مناسب عرضه مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما Caspianbee.com مراجعه نمایید یا با شماره تلفنهای 22705166 و 22705167 تماس حاصل نمایید.