بعد از ماهها تاخیر

رادینم . از اینکه این همه با تا خیر برایت مینویسم پوزش میخواهم . دلایل کافی دارم برای این دیر کرد. اولش تنبلی خودم . بعد این فیس بوک بعد هم کارهای خانه و رسیدگی به تو و خواهرت . حالا هم این وایبر و ویچت و .....که حتی مرا از فیس بوک هم باز داشته.....میبینی که دلایلم محکم است.

تو حالا کلاس اولی و من و پدرت روز به روز بیشتر عاشق تو میشویم وقتی با آن دستان کوچکت حروف و کلمه ها را مینویسی.... و در خیابان تابلوها را میخوانی . معلمت اصلا ماییه شرمم می شود . از اینکه به حرف مدیران مدرسه ات گوش دادم و او را معلمی با تجربه و قابل دانستم. تو لیاقتت بهترین معلم ها بود نه خانم گزانی با سی و هفت سال تجربه ...حالا میفهمم در زندگی همیشه این تجربه نیست که مهم است .

از به یاد آوری معلمت به هم میریزم . بگذریم

مسافرتهایت این روزها ی مدرسه هم به راه بود دو بار انزلی و یکبار نوشهر و به زودی باز هم نوشهر. چند روز قبل هم با هم رفتیم عروسی بدون آوین . انزلی ....و تو با آن کت و شلوار معرکه شده بودی. بدون خجالت رفتی وسط و رقصیدی . من و ژدرت شاخ سه ژیچ در آوردیم .

عزیزم خوشحالم که توانستم تو را اجتماعی بار بیاورم . اگر چه که ظاهرت اصلا این طور نیست .

فدایت : مادر

/ 2 نظر / 61 بازدید
ماهی گلی

خدا حفظشون کنه. محتاج دعاتم دوست قدیمی...

سارا اهر

سلام من سارا اهر هستم مدیر وبلاگ مهندس عدنان جاشوئی که یکی از شاعران خوب کشورمونه در سبکهای غزل، شعرنو، سپید، ترانه و پست مدرن و همچنین عدنان جاشوئی یکی از خواننده ها و آهنگسازای خوب در سبک راک، پاپ و پاپ ترنسه. ممنون میشم اگه از وبلاگهای من دیدن کنید و درباره اشعار و آهنگ های عدنان جاشوئی نظر بدین. خوشحال میشم اگه وبلاک منو به وبلاگ خودتون لینک کنید. با تشکر سارا اهر www.adnanjashoei.blogfa.com www.adnanjashoei.blogsky.com www.adnanjashoei.blog.ir www.adnanjashoei.persianblog.ir