فرزند ۲۵ سانتی من ...

عزیزم

وقتی خیلی خسته هستم و حوصله هیچ کاری را ندارم و حس می کنم دلم می خواهد تنگ بشود و بگیرد  ، به یاد تو که می افتم همه چیز رنگ و بویی بهتر پیدا می کند .

این روزها خط کش را بر می دارم و از روی کتابی که پدرت برام خریده اندازه تو  را در این دوره از جنینی سانت می زنم و به خط کش خیره می شوم .

تو در حال حاضر 16 سانتی متر هستی ، یعنی کمی بزرگتر از یک وجب من و طی دو هفته آینده 9 سانت دیگر رشد می کنی . تصور کن ، در عرض 14 روز قد تو از 25 سانت هم تجاوز می کند .

وقتی به ریز و کوچک بودن تو فکر می کنم از خداوند می خواهم هنگام دمیدن روح در بدنت روح بزرگی در اختیار تو بگذارد .

دوست دارم طبع بلندی داشته باشی . دوست دارم کارهای شایسته تو موجب مباهات من شود . دوست دارم همه تو را تحسین کنند و من به خودم ببالم از اینکه تو مال منی .

راستی تو کی می خواهی نامه های مادر را بخوانی ؟ وقتی به دنیا بیایی گاهی نوشته هایم را مثل حالا بلند بلند برای تو می خوانم . و بعد که بزرگتر شدی اینجا را به تو هدیه می دهم .

امیدوارم آن موقع خنده ات نگیرد .  امروز فکر می کردم می توانم نامه هایم را برای تو بهتر از این بنویسم نه اینکه بمانم و هر چه به فکرم رسید روی کاغذ بیاورم . مگر نه اینکه دارم برای عزیز ترین و تنها موجودی که به من و پدرتتعلق دارد می نویسم؟ پس باید تعمق کنم بیشتر و حرفهایم را این قدر بی پرده به زبان نیاورم باید فکر کنمو همیشه بهترین جملاتی که تا کنون نوشته ام را برای تو بنویسم . این روز ها به حدی کودکانه می نویسم که خودم خنده ام می گیرد چه برسد به تو که وقتی این نامه را می خوانی برای خودت مرد یا زن کاملی هستی .11.gif

آخ ....مادر فدای دختر یا پسر بودن تو بشود. عزیز دلم هر چه که باشی در حال حاضر جسم و روح و وجود و همه چیزت نه اینجا در بطن من که در قلب و فکر من جای دارد  . 08.gif

 

فدای تو : مامان

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهام آرين

درود به دوست عزيزم پانيذ. بالاخره آپم مامان عصبانی.

آزاده

سلام پانيذ خانوم آخی شما ني نی کوچولو تو راه دارين؟ اميدوارم يه ني نی خوشگل باشه و البته تپل مپلی از رشته براتون بگم : کتابداری البته من بيچاره مثلا رشتم رياضی بوده اما خوب شايد قسمت اين شده. اطرافيام ميگن رشته بدی نيست و ۳ سال و نيم ميتونم تموم کنم و بعد فوق بگيرم . منم فقط به ادامه تحصيلش فکر می کنم . وگرنه با ليسانس ... ممنون که پيشم اومدين به کوچولوی نانازيتون سلام برسونين مراقب خودتونم باشين

مهتاب

سلام ما ما نی عجول!بالاخره بند دلت مياد و می تونی بغلش کنی بالاخره تموم می شه سعی کن از اين روزها ی انتظار هم تموم می شه .

مهتاب

ببخشيد اشتباه شد منظورم اين بود از اين روزهای انتظار هم لذت ببری

maryam

emrooz daniro borde boodam doktor 2 ta bache 2hafte ee,oonja boodan,fekr kardam,vay che roozhaee dashtim,va in ke chetori gozasht man vaghan toonastam khodam bachamo ta inja 10 mah bozorg konam, zaman enghard zood migzare ke bavaret nemishe,omidvaram vase too aziz khoob begzare

نوشا

پانيذ جان ! من الان در ۱۶ هفتگی هستم ...و اينجا در ۲۰ هفته تعيين جنسيت می کنند ولی ما دلمون نمی خواد بدونيم جنسيتش چيه نازنين! شاد باشی و سلامت!

مهرنوش

الهی وای تصورشو بکن من همه حالتهای تو رو داشتم همش میخوندم این هفته چند سانتی متر چند کیلو و از این حرفها !!!!انشاالله همه چی درست باشه !!!

سها

سلام دوست من...اميدوارم هميشه خوب خوب باشی و برای ما هم از لذت مادر شدنت تعريف کنی...منهم سعی می کنم سياستی که برايم گفتی را به کار گيرم!! سربلند باشيد

يکوری

سلام من آپ هستم راستی بچه چطور خوبه چی ميگه ميگه که کی مياد :ي